Klaasvill ISOVER KV puistevill

Klaasvill ning selle omadused ja eelised

Klaasvill – Puistevilla kasutatakse lagede soojustamiseks nii uusehitustel kui ka vanade hoonete täiendavaks soojusisolatsiooniks. ISOVER KV võib paigaldada ka otse lae hõrelaudise ja õhu- / aurutõkke peale.

Toode on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ning ei sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. ISOVER KV on lõhnatu, ei kõdune ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele.

Kõrgeim  kasutustemperatuur  200°C (sõltuvalt kasutusvariandist) 

Soojusjuhtivus 0,041 W/mK, Lambda Deklareeritud väärtus 

CE märgistuse kood MW-EN14064-1-S2-MU1 

Tuleohutuse klass A1 

Helineeldumistegur 

Klaasvilla Paigaldus

Optimaalse soojusisolatsiooni tagamiseks peab isolatsioonimaterjal täitma kogu ettenähtud ruumi. Ülemise vahelae isolatsioonikihi paksuse määramisel tuleb arvesse võtta kihi nn. ülepaksust, mis on 5% puistevilla kavandatud nominaalpaksusest. Et isolatsioonimaterjal kokku ei vajuks, ei tohi pärast materjali paigaldamist isolatsiooni peal liikuda. Puistevillasid KV041 saab paigaldada ainult spetsiaalse seadmega. Soovitame kasutada Saint-Gobain Eesti AS poolt volitatud puistevilla paigaldajat. Soome Hyvinkää tehases valimistatav puistevill koodiga 20028 on halli tooni seoses uue sideaine kasutuselevõtu ja tootmistehnoloogia uuendustega. 

Venemaa Jegorevski tehases valmistatud toode koodiga 17400 on endiselt kollase värvusega. 

Tehase poolt ettenähtud paigaldustihedus puistevillale KV041on:  

Toote 20028 minimaalne paigaldustihedus horisontaalpinnale 22 kg/m3 kohta. Paki kaal 23 kg. Toote 17400 minimaalne paigaldustihedus horisontaalpinnale 23 kg/m3 kohta. Paki kaal 23 kg.  

 

Klaasvill – parim hinna ja kvaliteedi suhe

Kiire paigaldus 

Parim soojapidavuse ja hinna suhe 

Täisteenus – toode tuleb koos paigaldusega 

Valmistatud taaskasutuatud materjalist 

Ei sisalda mürgiseid lisandeid